logo-mini

حامیان پالان دوز

مجموعه فرهنگی ـ هنری پالان دوز بعنوان یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خراسان رضوی با ثبت ایده محوری “خانواده نخودی” به عنوان یک اثر فرهنگی منحصر به فرد در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توانسته است نمادی از خانواده ایرانی ـ اسلامی را با رویکرد حل مشکل و الگوسازی به تصویر بکشد.

این مجموعه در این طرح با الهام از نخود به عنوان نماد “مشکل گشایی” در فرهنگ ایرانی با شعار “هر نهاد یک نماد” به دنبال خلق مجموعه ای از شخصیت هایی است که بتواند ضمن ایجاد محبوبیت در بین خانواده ها و کودکان به انتقال مفاهیم آموزشی و ارزشی بپردازد.

اقبال دستگاه ها و سازمان ها در خلق نمادی اثرگذار از آن سازمان مجموعه پالان دوز را برآن داشت تا در راستای حمایت از “فرهنگ و اقتصاد ملی” به تعریف حوزه هایی مشخص از زندگی ایرانی پرداخته تا ضمن جذب حامیان مالی و معنوی انحصاری، از میان برندهای برتر ایرانی زمینه ساز فراگیز نمودن نمادهای ایرانی به تبع آن مصرف کالا و خدمات ایرانی باشد. امید است این حرکت کوچک با حمایت فعالان اقتصادی و فرهنگی  در کشور زمینه ساز رونق کسب و کار ایرانی و ارتقاء فرهنگ عمومی گردد.

ان شا ا…

مجموعه پالان دوز آمادگی خود را جهت پذیرش هرگونه حمایت مالی و معنوی از تمامی فعالان فرهنگی و اقتصادی که تمایل دارند در پروژه های این مجموعه مشارکت داشته باشند و از سویی مجموعه کسب و کار خود را نیز رونق بخشند، اعلام می دارد. شایان ذکر است جذب حامی در هر حوزه صرفاً به صورت انحصاری بوده و تمامی مزایای مادی و معنوی متعلق به حامی خواهد بود.